Serda Serin

Serda Serin

1977 yılında Adana’da doğdum. Gaziantep İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra MEKSA Dış Ticaret’te 2 yıl müdür yardımcılığı ve İngilizce öğretmenliği yaptım. 2005 yılında İstanbul’a taşındım. Şu an Şişli’de bir ortaokulda İngilizce Öğretmeni olarak mesleğime devam ediyorum.

Hayatım boyunca sanata hep ilgi duydum. İlkokulda  aldığım 3 yıllık bale eğitimi  ile  üniversite yıllarında aldığım Modern ve Latin Dansları Eğitimine , 2014 yılında Anadolu Ateşi’nde aldığım dans eğitimi  eklendi.

Fotoğrafa olan ilgim ise lise yıllarımda Zennit Fotoğraf makinesi ile tanışmamla başladı ve 2007 yılında aldığım Canon 550D ile amatör olarak devam etti.

2019 Aralık ayında IFSAK ile tanıştıktan sonra fotoğrafçılığa olan ilgim daha çok arttı. Bu nedenle daha iyi fotoğraflar çekebilmek için  IFSAK’a üye oldum.

Bu konuda beni bu kadar heveslendiren çok değerli IFSAK hocalarıma ( Ramiz Şahin, Dayk Danzig, Altan Bal ve Ebru Akalın’a teşekkür ederim. ? )

Aldığım Temel Fotoğrafçılık ve Lightroom seminerlerine daha bir çoğunu ekleyerek daha çok ÖĞRENMEK ve bu öğrendiklerimi Sanat ile birleştirerek daha iyi  Fotoğraflar  ÜRETMEK istiyorum.

Opus Rea Fotoğraf Grubu üyelik durumu : Aktif

2020 – 2021 Shakespeareerror: Content is protected !!